Avaleht / Firmast

Firmast

Ettevõte on loodud 2003 aastal ja  on Eestis enim energiaauditeid, energiamärgiseid ja energeetika alaseid uurimistöid sooritanud ettevõte.

Nii oleme 2013 aastaks, ehk oma 10. aastapäevaks  sooritatud enam kui 1000 energiaauditit ja termoülevaatust, 500 energiamärgist, 70 energiatõhususe arvutust, passiivmaja modelleerimist ja muud insenertehnilist uuringut.

Ettevõttes töötavad oma ala parimad, valdavalt magistriharidusega spetsialistid,  kellel on kõrgeim energiaaudiitori kutsetunnistus. Ettevõte on elamusektori kõrval sooritanud keerukaid tööstuslikke energeetilisi auditeerimisi mitmele tehasele ja suurele büroohoonele.

Meid tuntakse turul täna eelkõige tänu kvaliteedile.  Sektoris, kus me tegutseme, ei saa lubada tükitööd, ükskõiksust ja hinnadumpingut, mida on võimalik saavutada vaid kvaliteedi arvelt.

Meie ei lähe sellega kaasa, sest meil on:

  • KOGEMUS: oleme 10 aastase kogemusega ettevõte ja me teame, mida me räägime!
  • HEA TIIM: meil töötavad võimaliku kõrgeima kvalifikatsiooniga audiitorid. Seega tagame kvaliteedi ja täpsuse!
  • SÜNERGIA: loome tervikliku väärtusahela alates esmasest nõustamisest projekteerimise, järelevalve ja ehitusjuhtimiseni välja. Kõik ühest kohast!
  • VASTUTUS: me tahame olla turul ka 10 aasta pärast ja ei orienteeru kiirele kasule, vaid me vastutame oma klientide eest. Meie sooritatud töö kohta saab täpsustusi kasvõi 10 aastat pärast, sest talletame kõik oma tööd dokumendihaldussüsteemi AMPHORA!
  • KINDLUS: oleme kõik oma insenertehnilised tööd kindlustanud kindlustusfirmas 130 000 euro eest, mis annab kliendile julguse meie teenuste valikul!

Energeetika on valdkond, kus ei saa langetada otsuseid 30 eurose loterii- või hinnavõidu kaalutlusel.

VALIK ON SINU!